![](https://dobrogostiv.osvita-truskavets.gov.ua/wp-content/uploads/sites/33/2023/12/405257813_845751407345236_7134215753344967932_n.jpg)
Сьогодні в Доброгостівському ЗЗСО І -ІІІст. відбулося традиційне свято
” Андріївські вечорниці “.
Учні 10-х класів разом із класним керівником Аліною Михайлівною Шамою і вчителем музики Світланою Миколаївною Колодій намагалися переплести давні українські звичаї із сьогоденням , щоб кожен хто сидів у залі ще раз торкнувся традицій і відчув їх.
Хлопці і дівчата жартували, грали ігри, співали , веселилися. Дівчата виплітали патріотичні браслети, ліпили вареники з сюрпризами. Яке ж свято без калити – обрядового Андріївського хліба.
Ніч на Андрія повна див. Тому ми всі щиро попросили у Андрія Первозванного перемогу, миру й щастя в рідній країні.
Українські традиції живучі. Вони мирні і щирі. Як і український народ.Ми повинні передавати з покоління в покоління наші звичаї і нашу культуру. Бо саме це і є нашою ідентичністю у цілому світі. Хто не пам’ятає минулого той не має майбутнього.