![](https://dobrogostiv.osvita-truskavets.gov.ua/wp-content/uploads/sites/33/2023/11/406201724_7180543412009824_5324251728705804410_n.jpg)
Продовжується цикл заходів, проведених психологічною службою в рамках Акції “16 днів проти насилля” Доброгостівський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім.Івана Боберського. Учні 10-А класу взяли активну участь, проявили ерудованість, обізнаність та активну позицію.
Доброгостівський ЗЗСО І – ІІІ ступеня ім. І.Боберського
Трускавецької територіальної громади
Продовжується цикл заходів, проведених психологічною службою в рамках Акції “16 днів проти насилля” Доброгостівський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім.Івана Боберського. Учні 10-А класу взяли активну участь, проявили ерудованість, обізнаність та активну позицію.