![](https://dobrogostiv.osvita-truskavets.gov.ua/wp-content/uploads/sites/33/2023/09/377444746_801070351813342_4278255667419078775_n.jpg)
11 вересня у Доброгостівському ЗЗСО І-ІІІ ст., ім. І.Боберського розпочався Олімпійський тиждень, приурочений 150-ій річниці батька українського тіловиховання Івана Боберського. Учні школи ще раз ознайомилися із життєвим та подвижницьким шляхом українського педагога, організатора, фундатора, теоретика і практика української національної фізичної культури. Виховниками школи заплановано чимало цікавих та змістовних заходів під гаслом “В здоровому тілі – здоровий дух”.
Вчитель фізичної культури провів загальношкільну руханку.
Протягом тижня учні школи будуть знайомитися з новими видами спорту та підкріплювати їх практичними навичками.