![](https://dobrogostiv.osvita-truskavets.gov.ua/wp-content/uploads/sites/33/2023/09/377451739_801737265079984_1297665309479614080_n.jpg)
Олімпійський тиждень. День “Веселих стартів”.
Учні 3-А класу разом з класоводом, Зоряною Тарасівною Баб’як, розпочали свій день з розминки та веселих естафет. На цьому день не закінчувався. Естафету перейняли учні 5-6 класів. Вчитель фізкультури, Микола Олексійович Котормус, підготував для них цікаві та захоплюючі рухливі перегони. Продовжуємо активно пропагандувати спорт, як здоровий спосіб життя