Дух славетних козаків єднає усіх нас Віра, воля, честь і слава- з нами повсякчас!

З 12 по 16 червня 2024 року члени дитячо – юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») Доброгостівського ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. І. Боберського рій «Характерники» вперше взяли участь у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу серед юніорів. Це надзвичайно цікавий та напружений «змаг» приурочений 160-ій річниці з дня народження засновника товариства «Січ» Кирила Трильовського, у якому взяла участь 41 команда.
Наші учасники виборювали честь не тільки Доброгостівського закладу, а цілої Трускавецької громади. Хоч, звичайно, й не посіли почесні перші місця, проте набули надзвичайний досвід боротьби за свою команду, відповідальність за кожного, стимул бути кращим, спритнішими та розумнішими.
Майже всі дні лив дощ, але наші характерники не здавалися- брали участь у всіх конкурсах . Кожен розумів, що він частинка хорошої команди.
Кожен день був насиченим та вражав позитивними емоціями, доброзичливістю та новими знайомствами. 
Стійкою підтримкою для наших хлопців та дівчат були їхні наставники: вчитель Захисту України Тимишин І.М. та вчитель фізичного виховання Котормус М.О.
Хочемо щиро подякувати нашим найкращим учням – неперевершеній команді «Характерники» за те, що вони довели, що вони команда, що вони- нащадки славного І. Боберського .
Дякуємо батькам наших учасників за те,що довірили своїх дітей , що так само повірили у їхні сили.
Хочемо подякувати усім причетним до цього дійства: міському голові м. Трускавця Андрію Кульчинському, начальнику відділу освіти Трускавецької міської ради Оресту Лобику, головному спеціалісту відділу освіти Олександрі Дирко.
Як добре, що саме сьогодні , є ті люди ,які добре розуміють , що наша молодь повинна бути загартована фізично та морально, озброєна навиками боротьби, щоб у будь-якій момент захистити себе, свою сімʼю та свою Батьківщину. 
Поширити: